2. ledna 2018

Jak jsme se měli o Vánocích

Již tradičně jsme před Vánoci vyrazili za rodinkou na jih. Dlouho jsme je neviděli, a tak jsme se na ně moc těšili. Štědrý den jsme strávili u manželových rodičů na Vysočině. Přes den jsme koukali na pohádky, vyrazili na procházku, do kostela a večer si pošmákli na kapřích podkovičkách s bramborovým salátem - držíme se klasiky a pokaždý se oblizujem, mňam! Přes den jsme také vyrazili popřát našim Evičkám ( teta + její dcera) nejen k Vánocům, ale i k jejich svátku. Teta Eva se nám pochlubila svou "výstavní" vánočkou, kterou šoupla do trouby, šla si číst a usnula.... Naštěstí se nic nestalo, jen ta vánočka není moc k jídlu... Hold né vždycky se zadaří. :) 


Abychom se také trochu podíleli na štědrovečerních přípravách, obstarali jsme stromeček. Jedlička přímo z plantáže za 200 Kč, no nekup to! A Matýsek nám u ní hezky zapózoval.... :) 

Po večeři jsme se vrhli na dárky a ani na toho kluka našeho ušatýho jsme nezapomněli... Pod stromečkem našel balíček, ve kterém objevil pískacího sloníka. Zalíbil se mu a otravoval nás s ním celé svátky.... :) :) 


Boží hod se nesl ve znamení rodinných návštěv. Nejdříve jsme vyrazili za švagrovou a její rodinou. I u nich se rozdávaly dárečky. Největší úspěch měl už tradičně fotokalendář... :) 


Švagrová mají na půdě pingpongový stůl, kluci totiž válí pinčes závodně. Konal se tak u nich vánoční turnaj, ve kterém má drahá polovička dostal pěkně na pr.... zadek a jelikož velmi špatně snáší prohru, zbytek večera se na nás mračil. :) Ti kluci to berou hrozně vážně.... 


A večer jsme pak vyrazili z Vysočiny směr České Budějovice konečně i za mou rodinkou. Zase jsme rozdali dárečky, přežrali se cukroví, popovídali a šli spát... :) :) :) 


A následující den ještě za babičkama... Babička Maruška s dědou Fandou i přes svůj pokročilý věk ( babi přes 80, děda 77) obstarávají zahrádku v zahrádkářské kolonii. Postavili si tam i moc hezkou chatičku, ve které jsou častěji než doma. Jen to občas děda přežene s topením, místo chaty je pak sauna a vypadá to nějak takhle... 


Tak to byly naše svátky. Rodina, pohádky, dobrůtky, cukroví, procházky, výlety.... Bylo to fajn, snad se zase ve zdraví všichni sejdeme i příští rok! :-) 

No a nevím jak vám, ale mě po svátcích nějak blbne váha. Ukázala mi toto: 


:) 

A teď jdu okouknout, jak jste se o svátcích měli vy! 

20 komentářů:

 1. To jste si to parádně Luci užili :)
  Přeji krásný nový rok 2❤️18.
  Eva

  OdpovědětVymazat
 2. Tak to jste měli Vánoce šťastné a veselé . Do nového roku přeji jen vše OK.
  Hanka

  OdpovědětVymazat
 3. Z fotek čiší pohoda, je vidět, že jste si to užili. Do nového roku všechno nejlepší! :-) Lucie

  OdpovědětVymazat
 4. Luci,krásné fotky a pohoda.Matýsek boží.Hodně zdraví a štěstí v roce 2018
  Martina

  OdpovědětVymazat
 5. Ta váha je dobrá, já bych tam letos jako obrázek ale asi měla hubené oškubané kuře :-D.
  Krásně jste si to užili a tak to má být :-).

  OdpovědětVymazat
 6. Je vidět, že jste měli krásně a pohodové vánoce.
  Matýsek v čepici je super :-D Nás Argo dostal myslivecké vodítko a nějaké dobroty :-D
  Mít váhu, ukázala by mi to samé. No musím s tím něco začít dělat, ať se v létě vejdu do šatů :-D
  Přeji vám krásný a šťastný nový rok.

  OdpovědětVymazat
 7. Krásné vánoce, takové rodinné a pohodové. Chudák teta, to je přesně jak z té písničky. Ale hlavně, že se nestalo nic horšího. Krásný nový rok Luci, D.

  OdpovědětVymazat
 8. Lucinko milá, napsala jsi to moc krásně, doložila fotečkami a já z nich cítím rodinnou pohodu a pospolitost, je to dar, hýčkej si ho, protože to není samozřejmost, mě už hodně členů odešlo a je po nich prázdno a smutno, právě o svátcích nejvíc.
  Posílám ti mnoho krásných pozdravů a přání, aby Nový rok byl plný pohody, sluníčka, zdraví a hlavně, ať se už konečně splní i ta nejtajnější přání.

  OdpovědětVymazat
 9. Krásné rodinné Vánoce. Moc pěkně jsi je zdokumentovala. :-)
  Ať vám nový rok přinese jen a jen radost a pohodu.

  OdpovědětVymazat
 10. Lucinko, krásné rodinné Vánoce - na takové se nezapomíná. Přeji tobě i tvé drahé polovičce splnění všech vašich přání a zdraví, štěstí a kopec lásky. Iva

  OdpovědětVymazat
 11. Lucko, krásně jste si užili Vánoce s rodinou. :-) Pěkná byla výměna dárečků. Ale nejvíc se mi líbí Matýsek, hezky pózuje pod stromečkem.
  Přeji Tobě a Tvému manželovi do nového roku štěstí, zdraví, lásku, spokojenost a splnění všech přání. :-) ☼ ♥

  OdpovědětVymazat
 12. Luci, krásné vánoce jste měli. Matýskovi to sluší v červené čepici :-)

  OdpovědětVymazat
 13. Víš co mi říká moje váha po Vánocích?...Vstupujte po jednom!

  OdpovědětVymazat
 14. Oslava se vydařila, bylo vás tam opravdu hodně. Fotokalendář je vděčný dárek. Matýsek je asi opravdu hodně inteligentní, pokaždé kouká nádherně do záběru, je to zlatíčko. :-)

  OdpovědětVymazat
 15. Ahoj všichni! I, m zde prozkoumat blogy a fórum o nádherné a nejbezpečnější lék na (Herpes Virus). Byl jsem pozitivní na smrtící virus zvaný herpes a já jsem ztratil naději, protože jsem byl ven vrhal a odmítl dokonce i mé přátele skříně. Hledal jsem on-line, abych věděl a vyptával se na lék na Herpes a já jsem četl někoho svědectví o tom, jak byl vyléčen z Herpes, tak jsem se rozhodl kontaktovat stejného bylinkáře, protože vím, že příroda má moc léčit všechno. kontaktoval jsem ho, abych věděl, jak mi může pomoci a on mi řekl, že se nebudu bát, že mě uzdraví přírodními bylinami od Boha! po dvou dnech, kdy ho kontaktoval, mi řekl, že lék je připraven a poslal mi ho přes DHL a po 3 dnech se mi dostal! Použil jsem med, když mě instruoval (Ráno a VEČER) a byl jsem vyléčen! jeho opravdu jako sen, ale jsem tak šťastný! to je důvod, proč jsem se rozhodl také přidat další komentář k Němu tak, že více může být zachráněno stejně jako já! a pokud potřebujete jeho pomoc, můžete mu poslat e-mail na adresu purenaturalhealer@gmail.com nebo whatsapp +2348105150446

  OdpovědětVymazat
 16. 1
  É DA ARRESTARE PRIMA CHE FACCIA UCCIDERE ANCORA, L'AVVOCATO PEDOFILO, BERLUSCO卐NAZISTA, FASCIOLEGHISTA, ASSASSINO DANIELE MINOTTI (FACEBOOK, TWITTER) DI GENOVA, RAPALLO E CRIMINALISSIMO STUDIO LEGALE LISI.
  É DA FERMARE PER SEMPRE, L'AVVOCATO SATANISTA, NAZISTA, SATA卐NAZISTA, PEDERASTA, OMICIDA #DANIELEMINOTTI DI RAPALLO E GENOVA: RAPISCE, INCULA, UCCIDE TANTI BIMBI, SIA PER VENDERNE GLI ORGANI (COME DA QUESTA ABERRANTE FOTO
  https://www.newnotizie.it/wp-content/uploads/2016/07/Egypt-Organ-Harvesting-415x208.jpg),
  CHE PER RITI MASSONICO^SATANISTI, CHE FA IN MILLE SETTE!
  É DI PERICOLO PUBBLICO ENORME, L'AVV ASSASSINO E PEDERASTA DANIELE MINOTTI (FACEBOOK) DI RAPALLO E GENOVA! AVVOCATO STUPRANTE INFANTI ED ADOLESCENTI, COME PURE KILLER #DANIELEMINOTTI DI CRIMINALISSIMO #STUDIOLEGALELISI DI LECCE E MILANO (
  https://studiolegalelisi.it/team/daniele-minotti/
  STUDIO LEGALE MASSO^MAFIOSO LISI DI LECCE E MILANO, DA SEMPRE TUTT'UNO CON MEGA KILLERS DI COSA NOSTRA, CAMORRA, NDRANGHETA, E, COME DA SUA SPECIALITA' PUGLIESE, ANCOR PIÚ, DI SACRA CORONA UNITA, MAFIA BARESE, MAFIA FOGGIANA, MAFIA DI SAN SEVERO)! É STALKER DIFFAMATORE VIA INTERNET, NONCHÉ PEDERASTA CHE VIOLENTA ED UCCIDE BIMBI, QUESTO AVVOCATO OMICIDA CHIAMATO DANIELE MINOTTI! QUESTO AVVOCATO SATANISTA, NAZISTA, SATA卐NAZISTA, PEDOFILO E SANGUINARIO, DI RAPALLO E GENOVA (LO VEDETE A SINISTRA, SOPRA SCRITTA ECOMMERCE https://i.ytimg.com/vi/LDoNHVqzee8/maxresdefault.jpg)
  RAPALLO: OVE ORGANIZZA TRAME OMICIDA E TERRORISMO DI ESTREMA DESTRA, INSIEME "AL RAPALLESE" DI RESIDENZA, HITLERIANO, RAZZISTA, KU KLUK KLANISTA, MAFIOSO E RICICLA SOLDI MAFIOSI COME SUO PADRE: VI ASSICURO, ANCHE ASSASSINO #PIERSILVIOBERLUSCONI PIERSILVIO BERLUSCONI! SI, SI É PROPRIO COSÍ: É DA ARRESTARE SUBITO L'AVVOCATO SATANISTA, NAZISTA, SATA卐NAZISTA, PEDOFILO E KILLER DANIELE MINOTTI DI GENOVA E RAPALLO!
  https://www.py.cz/pipermail/python/2017-March/012979.html
  OGNI SETTIMANA SGOZZA, OLTRE CHE GATTI E SERPENTI, TANTI BIMBI, IN RITI SATANICI. IN TUTTO NORD ITALIA (COME DA LINKS CHE QUI SEGUONO, I FAMOSI 5 STUDENTI SCOMPARSI NEL CUNEENSE FURONO UCCISI, FATTI A PEZZI E SOTTERRATI IN VARI BOSCHI PIEMONTESI E LIGURI, PROPRIO DALL'AVVOCATO SATANISTA, PEDOFILO ED ASSASSINO DANIELE MINOTTI DI RAPALLO E GENOVA
  https://www.ilfattoquotidiano.it/2013/05/29/piemonte-5-ragazzi-suicidi-in-sette-anni-pm-indagano-sullombra-delle-sette-sataniche/608837/
  https://www.adnkronos.com/fatti/cronaca/2019/03/02/satanismo-oltre-mille-scomparsi-anni_QDnvslkFZt8H9H4pXziROO.html)
  E' DAVVERO DA ARRESTARE SUBITO, PRIMA CHE AMMAZZI ANCORA, L'AVVOCATO PEDOFILO, STUPRANTE ED UCCIDENTE BAMBINI: #DANIELEMINOTTI DI RAPALLO E GENOVA!
  https://www.studiominotti.it
  Studio Legale Minotti
  Address: Via della Libertà, 4, 16035 Rapallo GE,
  Phone: +39 335 594 9904
  NON MOSTRATE MAI E POI MAI I VOSTRI FIGLI AL PEDOFIL-O-MOSESSUALE COCAINOMANE E KILLER DANIELE MINOTTI (QUI IN CHIARO SCURO MASSONICO, PER MANDARE OVVI MESSAGGI LUCIFERINI https://i.pinimg.com/280x280_RS/6d/04/4f/6d044f51fa89a71606e662cbb3346b7f.jpg ). PURE A CAPO, ANZI A KAPÓ DI UNA SETTA ASSASSINA DAL NOME ELOQUENTE : " AMMAZZIAMO PER NOSTRI SATANA IN TERRA: SILVIO BERLUSCONI, GIORGIA MELONI E MATTEO SALVINI".

  UNITO IN CIÓ, AL PARIMENTI AVVOCATO MASSONE, FASCISTA, LADRO, TRUFFATORE, RICICLA SOLDI MAFIOSI, OMICIDA E MOLTO PEDOFILO #FULVIOSARZANADISANTIPPOLITO FULVIO SARZANA DI SANT'IPPOLITO.

  ED INSIEME AL VERME SATA卐NAZISTA E COCAINOMANE #MARIOGIORDANO MARIO GIORDANO. FOTO ELOQUENTE A PROPOSITO https://www.rollingstone.it/cultura/fenomenologia-delle-urla-di-mario-giordano/541979/
  MARIO GIORDANO É NOTO MASSONE OMOSESSUALE DI TIPO ^OCCULTO^ (É FROCIO卐NAZISTA SEGRETO COME IL SEMPRE SCOPATO E SBORRATO IN CULO #LUCAMORISI), FA MIGLIAIA DI POMPINI E BEVE LITRI DI SPERMA DI RAGAZZINI, PER QUESTO AMA TENERE LA BOCCA SEMPRE APERTA.

  IL TUTTO INSIEME AL MAFIOSO AFFILIATO A COSA NOSTRA #CLAUDIOCERASA, ANCHE LUI NOTO PEDOFILO (AFFILIATO MAFIOSO CLAUDIO CERASA: PUNCIUTO PRESSO FAMIGLIA MEGA KILLER CIMINNA, MANDAMENTO DI CACCAMO).

  OdpovědětVymazat
 17. 2
  ED INSIEME AL PRIMA TERRORISTA DI SINISTRA, POI TERRORISTA DI DESTRA #PAOLOLIGUORI PAOLO LIGUORI. ED INSIEME AL FIGLIO DI CANE, DA SEMPRE PEDERASTA, ASSASSINO E SATA卐NAZISTA #GIULIANOFERRARA GIULIANO FERRARA (SI, SCRIVO PROPRIO DEL MASSONE, COCAINOIMANE, PEDERASTA, CHE PAGA DA ANNI RAGAZZINI PERCHÉ LO INCULINO: GIULIANO FERRARA #GIULIANOFERRARA)! ED INSIEME ALLA PEDOFILA PAZZA, STUPRA E TORTURA BAMBINI #ANSELMADELLOLIO ANSELMA DEL'OLIO (" PAZZA MA NON SCEMA", COME AMA FARSI DEFINIRE).
  E PURE INSIEME AL GIÁ ARRESTATO, PEDERASTA KILLER GIUSEPPE LAZZARI: REGISTA CINEMATOGRAFICO DI BRESCIA CHE DROGA, INCULA ED UCCIDE TANTI BIMBI
  (REGISTA CINEMATOGRAFICO #GIUSEPPELAZZARI DI BRESCIA, DA DECENNI PEDOFILOMOSESSUALE E COCAINOMANE
  https://www.mail-archive.com/racket-users@googlegroups.com/msg46801.html
  CHE, COME VEDETE DA QUESTE BULLSHIT RECENSIONI, É PAPPA E CICCIA CON LA MASSONA PEDOFILA PRIMA CITATA #ANSELMADELLOLIO
  https://www.imdb.com/title/tt1828287/reviews
  VI ERA PRIMA UN INTERESSANTE VIDEO PROVANTE LE MIE PAROLE, QUI:
  https://www.youtube.com/watch?v=DLR-DJJWl_M
  CONNESSO A TRASMISSIONE DEL SOPORIFERO GIGI MARZULLO, CON LA PEDOFILA BERLUSCONICCHIA #ANSELMADELLOLIO ED IL REGISTA CINEMATOGRAFICO STUPRA ED AMMAZZA BAMBINI #GIUSEPPELAZZARI, CHE DI FATTO, SLINGUAVANO INTELLETTUALMENTE, DIFENDENDO E PRUOMUOVENDO LE RAGIONI DELLA, DA LORO AMATISSIMA, PEDOFILIA...OPS CHE CASO, LA BESTIA CRIMINAME ANSELMA DELL'OLIO ED IL FIGLIO DI CANE, DA SEMPRE PEDERASTA E SATA卐NAZISTA ASSASSINO #GIULIANOFERRARA, INSIEME AL REGISTA PRIMA CITATO, QUESTO VIDEO, ORA, DA YOU TUBE, LO HAN RESO NON PIÚ PUBBLICO..OVVIO, SENTENDOSI DA NOI SGAMATI, HAN IMBOSCATO LE PROVE DI CIO' CHE VINCENTISSIMAMENTE STIAM SCRIVENDO).
  IL TUTTO INSIEME AL NOTO ASSASSINO, PLURI PREGIUDICATO, FASCIO卐LEGHISTA, PEDOFILO #PAOLOBARRAI (O NOTO ASSASSINO, PLURI PREGIUDICATO, NAZI卐LEGHISTA, PEDOFILO PAOLO PIETRO BARRAI #PAOLOPIETROBARRAI O NOTO ASSASSINO, PLURI PREGIUDICATO, NAZI卐LEGHISTA, PEDOFILO PIETRO PAOLO BARRAI #PIETROPAOLOBARRAI). NOTO TERRORISTA FASCISTA E KILLER PAOLO BARRAI, NATO A MILANO IL 28.6.1965, DI CRIMINALISSIMA #TERRABITCOIN #TERRABITCOINCLUB TERRABITCOIN E CRIMINALISSIMA #TERRANFT TERRANFT. DIETRO IL MEGA RICICLAGGIO DI 21 MLN DI €, FATTO PER KILLERS DI NDRANGHETA #FRANCOLONGO, #GIULIOMARTINO, #DOMENICOMARTINO E #VINCENZOMARTINO, IN FALLITA ICO #EIDOO EIDOO, IN COMBUTTA COL MASSONE DELINQUENTE, MASSONE E PEDERASTA #OLIVERCAMPONOVO
  https://www.tvsvizzera.it/tvs/al-servizio-dei-martino_il-banchiere-della--ndrangheta/44129050
  https://docs.google.com/document/d/1brAgD1hHTOBXlf9iHPfxbj0nty3RRmMRxYBcA_RTFow/edit
  https://www.linkiesta.it/2019/04/ndrangheta-bitcoin/
  BUT LETS' GO PER PUNTI, ORA. IAMM BELL, IÁ!
  INCULA TANTI BAMBINI L’AVVOCATO NAZIST卍ASSASSINO DANIELE MINOTTI! RICICLA PURE MOLTI SOLDI MAFIOSI (PER QUESTO É OVVIO TUTT'UNO COL PEDOFILO MACELLA MAGISTRATI #SILVIOBERLUSCONI
  https://ifarabutti.wordpress.com/2010/02/10/berlusconi-riciclava-i-soldi-della-mafia-2/ COME CON SUA FIGLIA, MANDANTE DI OMICIDI E LESBICA PERVERTITA, PURE MOLTO PEDOFILA #MARINABERLUSCONI MARINA BERLUSCONI https://groups.google.com/g/pt.rec.desporto.futebol/c/VdkasMcS6FQ)
  E’ ANCHE AGENTE SEGRETO IN COPERTO DI TIPO ASSASSINO!

  DIETRO STO SCHIFO, VI É LA REGIA DEL BANCHIERE NAZISTA, LADRO, TRUFFATORE E RICICLA CASH MAFIOSO ENNIO DORIS #ENNIODORIS DI BANCA MEDIOLANUM! E SUO FIGLIO, MASSONE SATANISTA ANCOR PIÚ LAVA SOLDI MAFIOSI E KILLER #MASSIMODORIS MASSIMO DORIS DI BANCA MEDIOLANUM.

  COME VI SONO PURE I MASSONI ASSASSINI GIÁ CONDANNATI A GALERA: #OSCARDIMONTIGNY OSCAR DI MONTIGNY, #GIOVANNIPIROVANO GIOVANNI PIROVANO DI CRIMINALE BANCA MEDIOLANUM ED IL PEZZO DI MERDA DELINQUENTISSIMO #UBALDOLIVOLSI UBALDO LIVOLSI.
  https://www.ilfattoquotidiano.it/in-edicola/articoli/2021/06/19/e-loscar-della-condanna-4-mesi-per-evasione-fiscale/6235019/

  OdpovědětVymazat
 18. 3
  ED I MASSONI, VISCIDAMENTE SPIONI, NAZI卍RAZZISTI ED ASSASSINI #FRANCESCA OCCHIONERO E #GIULIOOCCHIONERO
  https://www.repubblica.it/cronaca/2018/07/17/news/cyberspionaggio_condannati_i_fratelli_occhionero-201982034/
  GLI ULTIMI 2, GIÀ FINITI IN CARCERE (PUR SE PROTETTI AI TEMPI DAL LORO FRATELLO MASSONE, POLIZIOTTO PREZZOLATO #FRANCOGABRIELLI FRANCO GABRIELLI, CHE QUASI UCCISE IL POLIZIOTTO EROICO #ROBERTODILEGAMI ROBERTO DI LEGAMI, PERCHÉ "REO" D'AVER FATTO FINIRE IN CARCERE I 2 SPIONI HITLERIANI E KILLERS FRANCESCA OCCHIONERO E GIULIO OCCHIONERO
  https://notizie.tiscali.it/cronaca/articoli/occhionero-massoneria-gabrielli/ ).
  KAPÓ MAXIMO DI TUTTO QUESTO, É OVVIAMENTE, IL MACELLA MAGISTRATI, VERME STRAGISTA, PEDOFILO STRA ASSASSINO #SILVIOBERLUSCONI SILVIO BERLUSCONI (PROTETTO MEDIATICAMENTE PURE DAL MASSONE SATANISTA DI MERDA, VERME FASCISTA #PIEROSANSONETTI PIERO SANSONETTI E DALLA TROIONA LESBICA E PEDOFILA #ANGELAAZZARO ANGELA AZZARO). CHE HA FATTO AMMAZZARE CENTINAIA DI PERSONE, DAL 87 AD OGGI (FACENDO PASSARE SPESSO, IL TUTTO, PER FINTI SUICIDI, MALORI, INCIDENTI). PRIMA VIA ARRESTATI MASSONI BASTARDAMENTE ASSASSINI #GAETANOSAYA GAETANO SAYA E #RICCARDOSINDOCA RICCARDO SINDOCA. POI VIA MASSONI BASTARDAMENTE NAZISTI ED OMICIDA €ELISACOGNO ELISA COGNO DI CRIMINALE #FONDAZIONEFERRERO FONDAZIONE FERRERO E (TROIA SEMPRE SCOPATA E SBORRATA DENTRO AL CULO): #CHIARAVALCEPINA CHIARA VALCEPINA. OLTRE CHE VIA MASSONI OMICIDA #AUGUSTOMINZOLINI AUGUSTO MINZOLINI E #MAURIZIOBARBERO MAURIZIO BARBERO DI #TECHNOSKY TECHNOSKY. E VIA MASSONI ASSASSINI E PEDERASTA #MASSIMILIANOTONELLI DI IULM, ARTRIBUNE E #FEDERICOIZZI FEDERICO IZZI (NOTO COME "ER ZIO ROMOLO DELLA CAMORRA"). COME PURE VIA ARRESTATI MASSONI TRUFFATORI E KILLER #PAOLOCARDENA PAOLO CARDENÁ DI CRIMINALE BLOG VINCITORI E VINTI E #STEFANOBASSI STEFANO BASSI DE IL GRANDE BLUFF #ILGRANDEBLUFF. E POI ANCORA VIA ARRESTATI MASSONI BASTARDAMENTE ASSASSINI #FRANCESCOPAZIENZA FRANCESCO PAZIENZA E #FLAVIOCARBONI FLAVIO CARBONI. QUINDI VIA ARRESTATI MASSONI BASTARDAMENTE ASSASSINI #GIULIANOTAVAROLI GIULIANO TAVAROLI ED #EMANUELECIPRIANI EMANUELE CIPRIANI. POI VIA MASSONI BASTARDAMENTE ASSASSINI #GIACOMOZUCCO E GIACOMO ZUCCO E #NICOLAPORRO NICOLA PORRO. POI VIA AVVOCATI MASSONI, BASTARDAMENTE ASSASSINI #FEDERICOCECCONI FEDERICO CECCONI E #FRANCOCOPPI FRANCO COPPI. E VIA MASSONI NAZISTI BASTARDAMENTE ASSASSINI #FEDELECONFALONIERI FEDELE CONFALONIERI ED #YVESCONFALONIERI YVES CONFALONIERI. E MASSONI BASTARDAMENTE ANCORA PIÚ HITLERIANI ED ASSASSINI #ROBERTOJONGHILAVARINI ROBERTO JONGHI LAVARINI E #CARLOFIDANZA CARLO FIDANZA. ED AVVOCATI ANCOR PIÚ BASTARDAMENTE PEZZI DI MERDA E KILLER #STEFANOPREVITI E #CESAREPREVITI (FIGLIO DI PUTTANA TRUFFATORE E COMPRATORE DI GIUDICI, BASTARDO SATA卐NAZISTA ED ASSASSINO CESARE PREVITI, FINITO IN CARCERE ED USCITO DAL QUALE, POI, SMAZZETTANDO COME AL SOLITO). ED ALTRI AVVOCATI MASSONI BASTARDAMENTE ASSASSINI #FLAVIANOSARZANI FLAVIANO SARZANI E #PIETROMARIAMASCOLO PIETRO MARIA MASCOLO (SEMPRE DI CRIMINALE STUDIO LEGALE DEL PEDOFILO OMICIDA STEFANO PREVITI)! ED ANCORA VIA ARRESTATI MASSONI BASTARDAMENTE ASSASSINI #MARCELLODELLUTRI MARCELLO DELL'UTRI E #GIANMARIOFERRAMONTI GIANMARIO FERRAMONTI. POI VIA MASSONI BASTARDAMENTE ASSASSINI #GIANLUCAMASSINIROSATI GIANLUCA MASSINI ROSATI E #RICCARDOBARRAI RICCARDO BARRAI (QUEST'ULTIMO, FIGLIO DEL PRIMA CITATO PEDOFILO KILLER #PAOLOBARRAI, I 2, PADRE E FIGLIO, SON NOTI PURE PER FARE TANTI FILM PORNO CON CAVALLI, BEVENDO LITRI E LITRI DI SPERMA EQUINO, GOOGLATE A PROPOSITO: 'CCC CIUCCIA CAZZI DI CAVALLO PAOLO BARRAI'
  https://groups.google.com/g/comp.lang.python/c/aRdLu8PIHXg ). POI VIA ARRESTATI MASSONI BASTARDAMENTE ASSASSINI #LEOZAGAMI LEO ZAGAMI E #CHRISTYZAGAMI CHRISTY ZAGAMI.

  POI VIA ARRESTATI MASSONI NDRANGHETISTI ED ASSASSINI #GIOELEMAGALDI GIOELE MAGALDI E #CARPEORO CARPEORO (O ARRESTATO MASSONE NDRANGHETISTA ED ASSASSINO #GIANFRANCOPECORARO GIANFRANCO PECORARO O ARRESTATO MASSONE NDRANGHETISTA ED ASSASSINO #GIANFRANCOCARPEORO GIANFRANCO CARPEORO).

  OdpovědětVymazat
 19. 4
  QUINDI ANCORA VIA ARRESTATO MASSONE NAZISTA E KILLER #GIANFRANCOSTEFANIZZI GIANFRANCO STEFANIZZI DI CRIMINALE STUDIO MOAI E PUTTANONA SEMPRE CON CAZZI DI MEZZO METRO IN CULO: #CECILIAMAROGNA CECILIA MAROGNA ALIAS CECILIA CAROGNA.

  E POI PURE VIA VIA ARRESTATI MASSONI BASTARDAMENTE ASSASSINI E STRA RICCHIONI #LUCAMORISI LUCA MORISI E #LUCAFAZZO LUCA FAZZO
  http://www.lastampa.it/2007/11/05/italia/cronache/milano-inchiesta-telecom-arrestato-roberto-preatoni-Jel0EsmoQhb9EMpqfYjWuI/pagina.html

  QUINDI ANCORA, VIA MASSONI BASTARDAMENTE ASSASSINI #ROBERTOPREATONI ROBERTO PREATONI E NOTO PEDERASTA INCULA BAMBINI, FASCISTA, PEDOFILISSIMO #GIANPAOLOGAMBA DI #BANCALABERTINISYZ (PURE CRIMINALE MEGA RICICLA SOLDI MAFIOSI GIAN PAOLO GAMBA DI BANCA ALBERTINI SYZ). OLTRE CHE VIA ARRESTATI MASSONI BASTARDAMENTE ASSASSINI #MATTEOSALVINI MATTEO SALVINI E #NICOLAMOLTENI NICOLA MOLTENI. QUINDI VIA ARRESTATI MASSONI BASTARDAMENTE ASSASSINI #TOMMASOLONGOBARDI TOMMASO LONGOBARDI E #MAURIZIOBELPIETRO MAURIZIO BELPIETRO.

  AND AGAIN AND AGAIN..VIA ARRESTATI MASSONI BASTARDAMENTE ASSASSINI #RENATOFARINA RENATO FARINA E "POMPINARO" #PIOPOMPA PIO POMPA. POI VIA ARRESTATI MASSONI BASTARDAMENTE ASSASSINI #NICOLOPOLLARI NICOLÓ POLLARI E #MARCOMANCINI MARCO MANCINI (QUESTI ULTIMI, CHE, NEVER FORGET, INTENDEVANO UCCIDERE, FRA 2001 E 2006, CHIUNQUE "OSASSE" ESSERE NON VERME BERLUSCONICCHIO COME LORO, VIA "DISARTICOLAZIONI DI TIPO TRAUMATICO", OSSIA OMICIDI MASCHERATI DA FINTI SUICIDI, MALORI, INCIDENTI...
  VEDI QUESTI 2 OTTIMI LINKS
  http://penlib.blogspot.pe/2009/12/spiare-e-colpire-i-dossier-e-la-regia.html
  http://www.pmli.it/sismicolpivanemiciberlusconi.htm ).
  MEDIATICAMENTE, STA MERDA OMICIDA BERLUSCO卍NAZISTA E PADA卍NAZISTA DI DANIELE MINOTTI (FACEBOOK), SI APPOGGIA ALLA COCAINOMANE NAZIST卍ASSASSINA E LESBICA PEDOFILA, SEMPRE LECCANTE FIGHE DI BAMBINE: #MARIATERESAMELI MARIA TERESA MELI DI BERLUSCORROTTO GRUPPO #RCS RCS (DEL MASSONE PRESTANOME DI BERLUSCONI #BERLUSCONI, NAZISTA, MEGA CORRUTTORE E LADRO #URBANOCAIRO URBANO CAIRO). COME SI APPOGGIA MEDIATICAMENTE, ALLA PUTTANA SEMPRE SCOPATA PROFONDAMENTE NEL CULO: #ELISACALESSI DI NAZISTA LIBERO E FASCISTA PORTA A PORTA (GRANDE TROIA SCAMBISTA ELISA CALESSI, PRENDENTE CENTINAIA DI CAZZI NELL'ANO, IN TANTI CLUB PRIVÉ, COME IN VILLE BERLUSCONICCHIE, MAFIOSE, HITLERIANE ED ORGIASTICHE VARIE)!
  AVVOCATO PEDOFILO ED ASSASSINO DANIELE MINOTTI DI RAPALLO E GENOVA, CHE, NON PER NIENTE, DIFENDE SEMPRE PEDOFILI OMICIDA COME LUI (FRA ASSASSINI INCULA ED AMMAZZA BAMBINI CI SI CAPISCE)
  ECCO A VOI PROVE A TONNELLATE
  https://www.ilsecoloxix.it/genova/2008/08/14/news/la-badante-sgozzata-denuncio-uno-stupro-1.33388756
  http://www.ansa.it/liguria/notizie/2014/06/20/adescava-minori-sul-web-condannato_36c57304-90aa-4c7f-8463-c7d610ed10dd.html
  https://genova.repubblica.it/cronaca/2014/02/26/news/sesso_virtuale_in_cambio_di_soldi_per_videogame-79717213/
  http://www.primocanale.it/notizie/accusato-di-adescare-minori-su-web-condanna-4-anni-e-4-mesi-142040.html
  https://iltirreno.gelocal.it/massa/cronaca/2013/04/19/news/casolare-a-luci-rosse-il-pm-7-anni-e-mezzo-all-ex-dipendente-nca-1.6917147

  PER CONCLUDERE, A VOI, ORA, IL TESTO DI UN IMMIGRATO RUMENO: L'EROICO STEFAN CUMESCU. NARCOTIZZATO E POI INCULATO A SANGUE, ALLORCHÉ POCO PIU' CHE BIMBO, DAL MASSONE NAZISTA E FILO MAFIOSO #DANIELEMINOTTI!
  ECCO LO SCIOCCANTE TESTO DI STEFAN CUMESCU. GUARDATE DA VOI STESSI, PLEASE, CHE PEDOFILO ASSASSINO E SATA卐NAZISTA SIA, STO PEZZO DI MERDA DI DANIELE MINOTTI (AVVOCATO KILLER DI GENOVA E RAPALLO, STUPRANTE BAMBINI ED ADOLESCENTI, PER POI UCCIDERE GLI STESSI E SOTTERRARLI IN BOSCHI DI MEZZA ITALIA, O PER SQUARTARE GLI STESSI, ALLO SCOPO DI VENDERNE GLI ORGANI O PER RITI SATANISTI VARI)!

  A VOI L'EROE STEFAN

  Ciao tuti e scusate de mio limitato italiano. Io sono rumeno e nun me nascondo: me chiamo Stefan Cumescu e sono stato sodomizzato, a 13 anni, con violenza, da avvocato assassino e pedofilo Daniele Minotti di Rapallo e Genova, esatamente nel estate 2009!

  OdpovědětVymazat
 20. 5
  Tenevo 13 anni e il criminale Daniele Minotti me faceva vendere cocaina per lui, dicendomi "sei minorenne, non ti possono far niente". Ebbene, nel 2009, l'avvocato di giri nazisti misti a Cosa Nostra, Camorra, Ndrangheta, Daniele Minotti di Rapallo e Genova, un giorno, mi fece bere qualcosa, con dentro ovvia droga, che ti fa perdere sensi. Mi fece svenire e mentre ero mas morto che vivo, me sodomizzó. Vi era anche pancione pieno di merda, pedofilo assassino Giuliano Ferrara de Il Foglio. Li a guardare, ridere e cercare de masturbarse invano, esendo noto impotente. Vi era pure il bancario astrologo satanista e pedofilo #GabrieleSilvagni Gabriele Silvagni di Carim Rimini e sua moglie, prostituta, sempre in club scambisti a prendere cazzi nel culo, tanto quanto satanista e pedofila #RaffaellaVaccari Raffaella Vaccari (li vedete qui https://www.chiamamicitta.it/gabriele-silvagni-dal-grattacielo-al-film-del-rischiatutto/). Ho anche prove di tutto questo. Io ora, Stefan Cumescu di Genova, faccio il muratore, basta droga, basta prostituirsi (como dovetti fare a seguito di questo stupro, per poter rimanere vivo, per non venire ammazzato.. e dovetti prostituirmi proprio su ordine di Mafia Berlusconiana e Fascismo Berlusconiano, a Genova rapresentati da questo bastardo incula bambini e spacciatore di cocaina di avvocato assassino Daniele Minotti). Guadagno un decimo di quanto guadagnavo prima e lavoro il triplo di prima. Ma preferisco ció, sento mia vita uno poco di maggiore pulito e securo. Ma avvocato di pedofilo stragista Silvio Berlusconi e Giuliano Ferrara, il massone nazista, assassino e pedofilo Daniele Minotti di Genova e Rapallo, davvero fa parte di setta di pederasta satanisti e killer. Ciao. Stefan Cumescu.

  PER CONCLUDERE, VORREI RIBADIRE:
  RICORDATEVI DI TENERE ALLA LARGA I VOSTRI FIGLI DAL PEDOFILOMOSESSUALE ASSASSINO #GIUSEPPELAZZARI DI BRESCIA.
  https://movieplayer.net-cdn.it/images/2009/09/29/una-foto-di-giuseppe-lazzari-132273.jpg

  NOTO COME " REGISTA CINEMATOGRAFICO INCULA ED AMMAZZA BAMBINI GIUSEPPE LAZZARI DI BRESCIA". PARTECIPO' ALLO STUPRO ED UCCISIONE DI YARA GAMBIRASIO (EFFETTUATO VICINO A BRESCIA). VENNE ARRESTATO, PERCHÉ INCULÓ RAGAZZINI SUL SET DEL SUO FILM PEDOPORNOGRAFICO SENTIRSI DIRE #SENTIRSIDIRE
  (FILM AMATISSIMO E SPONSORIZZATO, NON PER NIENTE, PURE, DAL PEDOFILO MASSONE, MEGA RICICLA SOLDI MAFIOSI ED ASSASSINO PAOLO CARDENÁ #PAOLOCARDENA DI FALERONE (FM), COME DI CRIMINALE BLOG #VINCITORIEVINTI E CRIMINALE #CARDENACONSULTING CARDENÁ CONSULTING DI PIANE DI FALERONE
  https://www.consulentifinanziari24.it/consulenti/scheda/cardena--paolo/44595
  http://www.cardenaconsulting.it
  COME DAL PEDOFILO MASSONE, ARRESTATO, ASSASSINO, STRA COCAINOMANE #PAOLOBERLUSCONI PAOLO BERLUSCONI E DAI PEDOFILI MASSONI ASSASSINI E SATANISTI #GIANFRANCOSCANCARELLO GIANFRANCO SCANCARELLO E #MAURIZIOCOSTANZO MAURIZIO COSTANZO (NON PER NIENTE, MANDANTI E FINANZIATORI DEGLI STUPRI DI PICCOLI BIMBI, IN QUEL DI RIGNANO
  https://community.gay.it/forums/topic/il-pedofilo-satanista-e-lautore-di-buona-domenica-di-maur
  LE CRIMINALISSIME RETI #MEDIASET MEDIASET SON STRA COLME, DA SEMPRE, DI PEDOFILI, MAFIOSI, SATANISTI, NAZISTI, SATA卐NAZISTI, KILLERS E COCAINOMANI https://www.fanpage.it/attualita/cocaina-a-mediaset-nelle-intercettazioni-spuntano-costanzo-e-barale/ )!
  LA BIMBA #IUSCHRAGAZI IUSCHRA GAZI, PRIMA RAPITA IN BRESCIA, POI STUPRATA ED UCCISA PER ASPORTARNE E VENDERNE GLI ORGANI, É STATA VIOLENTATA ED AMMAZZATA DAL GIÁ FINITO IN GALERA PER QUESTI REATI, PEDOFILO ASSASSINO #GIUSEPPELAZZARI, REGISTA CINEMATOGRAFICO STRA PEDERASTA DI BRESCIA
  https://www.fanpage.it/milano/brescia-bambina-scomparsa-il-teschio-ritrovato-nei-boschi-appartiene-alla-piccola-iuschra/
  https://www.bresciatoday.it/cronaca/brescia-persone-scomparse.html

  IN CONNECTION WITH
  https://www.un.org/en/development/desa/population/migration/generalassembly/docs/globalcompact/A_RES_63_241.pdf

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaši návštěvu. :)